KRJ Kouluratsastus 11.3.2018

  •   Järjestyspäivämäärä 11.3.2018
  •   Ilmoittautumiset viimeistään 1.3.2018
  •   Järjestyspaikka Colosseum / COLO4233
  •   Vastuuhenkilö davis / VRL-10105

  •   Arvontatapana lyhyt arvonta
  •   Avoimet hevosille

Luokat

  • 1. Grand Prix
    2. Grand Prix

  Osallistu

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen kisat@epikse.net otsikolla: KRJ121-140 *, muodossa:

Luokka/Luokat(rv)*2
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen Nimi VH-tunnus

*1 Valitettavasti yksittäisiin kutsuihin osallistuminen ei ole mahdollista.

*2 Osallistuessasi samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan, voit otsikoida esimerkiksi "Luokat 1 ja 2 (rv) Ratsastaja - hevonen jne".

  Säännöt ja rajoitukset

  • 30 os / luokka
  • 3 hevosta / ratsastaja / luokka
  • 2 luokkaa / hevonen
  • 1 hevonen / 1 osallistuminen / luokka

  •   VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus ja seura vapaaehtoisia.
  •   Ponit(sk. korkeintaan 148cm) saavat osallistua korkeintaan Vaativa B-tason luokkiin.

Tulokset

1. Grand Prix 26/30
1. Jannica (VRL-04799) - Delicate Divine VH17-031-0145
2. sonya (VRL-09386) - Napue v. Helmwald VH17-021-0309
3. Amy (VRL-10961) - Framed in Blood VH16-012-0196
4. Asil (VRL-05567) - Snowprint VH17-012-0229
5. Asil (VRL-05567) - Pyrrhus v.d. Romilly VH17-012-0224
6. neon (VRL-05544) - Armont Rochello VH17-012-0565
7. Asil (VRL-05567) - Carter van de Halor VH17-012-0223
8. Ingrid (VRL-13872) - Waterford VH17-233-0010
9. Ingrid (VRL-13872) - Alibaba VH17-233-0001
10. Desmi (VRL-14548) - Cassia of Smithloch
11. Amy (VRL-10961) - Skywawe RGE VH17-011-0133
12. Shannon. (VRL-05645) - Oldfinion Master VH18-013-0012
13. Shannon. (VRL-05645) - Armont Deimos VH18-011-0015
14. Miina (VRL-14592) - Sel Noir Pura
15. sonya (VRL-09386) - Silverbrand Electra VH17-044-0102
16. davis (VRL-10105) - Bulgari v.d. Romilly VH17-012-0097
17. neon (VRL-05544) - Rose de Mai VH17-121-0078
18. Amy (VRL-10961) - Areas HMS VH17-012-0327
19. Desmi (VRL-14548) - Isaure of Smithloch
20. sonya (VRL-09386) - Cointreau v. Helmwald VH18-011-0054
21. davis (VRL-10105) - Wonders of the East VH17-012-0232
22. neon (VRL-05544) - Armont Athena VH17-013-0164
23. Jannica (VRL-04799) - Vencedor VH17-012-0552
24. Inna (VRL-05322) - Banana Mania VH17-077-0015
25. Ingrid (VRL-13872) - Fashion Hit VH17-233-0004
26. davis (VRL-10105) - Skylake VH17-012-0108


2. Grand Prix 26/30
1. Inna (VRL-05322) - Banana Mania VH17-077-0015
2. Amy (VRL-10961) - Areas HMS VH17-012-0327
3. Ingrid (VRL-13872) - Waterford VH17-233-0010
4. Jannica (VRL-04799) - Delicate Divine VH17-031-0145
5. Amy (VRL-10961) - Skywawe RGE VH17-011-0133
6. neon (VRL-05544) - Rose de Mai VH17-121-0078
7. davis (VRL-10105) - Greyshield HMS VH17-012-0213
8. sonya (VRL-09386) - Napue v. Helmwald VH17-021-0309
9. Shannon. (VRL-05645) - Oldfinion Master VH18-013-0012
10. Asil (VRL-05567) - Dominator v.d. Romilly VH17-012-0214
11. Asil (VRL-05567) - Night's King VH17-012-0217
12. neon (VRL-05544) - Armont Athena VH17-013-0164
13. Ingrid (VRL-13872) - Alibaba VH17-233-0001
14. Desmi (VRL-14548) - Isaure of Smithloch
15. davis (VRL-10105) - Great Plains VH17-012-0209
16. neon (VRL-05544) - Armont Rochello VH17-012-0565
17. Amy (VRL-10961) - Framed in Blood VH16-012-0196
18. davis (VRL-10105) - Rhythmus VH17-011-0121
19. Ingrid (VRL-13872) - Fashion Hit VH17-233-0004
20. Asil (VRL-05567) - Astarte v.d. Romilly VH17-044-0098
21. Desmi (VRL-14548) - Cassia of Smithloch
22. sonya (VRL-09386) - Silverbrand Electra VH17-044-0102
23. Miina (VRL-14592) - Sel Noir Pura
24. Jannica (VRL-04799) - Vencedor VH17-012-0552
25. Shannon. (VRL-05645) - Armont Deimos VH18-011-0015
26. sonya (VRL-09386) - Cointreau v. Helmwald VH18-011-0054



Edellinen kutsu