KRJ Kouluratsastus 24.3.2017

  •   Järjestyspäivämäärä 24.3.2017
  •   Ilmoittautumiset viimeistään 7.3.2017
  •   Järjestyspaikka Colosseum / COLO4233
  •   Vastuuhenkilö davis / VRL-10105

  •   Arvontatapana lyhyt arvonta
  •   Avoimet hevosille

Luokat

  • 1. Intermediate I
    2. Intermediate II
    3. Grand Prix
    4. Grand Prix

  Osallistu

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen kisat@epikse.net otsikolla: KRJ41-60 *, muodossa:

Luokka/Luokat(rv)*2
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen Nimi VH-tunnus

*1 Valitettavasti yksittäisiin kutsuihin osallistuminen ei ole mahdollista.

*2 Osallistuessasi samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan, voit otsikoida esimerkiksi "Luokat 1 ja 2 (rv) Ratsastaja - hevonen jne".

  Säännöt ja rajoitukset

  • 40 os / luokka
  • 4 hevosta / ratsastaja / luokka
  • 2 luokkaa / hevonen
  • 1 hevonen / 1 osallistuminen / luokka

  •   VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus ja seura vapaaehtoisia.
  •   Ponit(sk. korkeintaan 148cm) saavat osallistua korkeintaan Vaativa B-tason luokkiin.

Tulokset

1. Intermediate I 38/40
1. Asil (VRL-05567) - Rhythmus
2. turjake (VRL-07415) - Primal
3. Sonja.P (VRL-06588) - Imperium RGE VH16-012-0350
4. davis (VRL-10105) - Greyshield HMS
5. sarqquu (VRL-04374) - Infante VH17-033-0006
6. Sonja.P (VRL-06588) - Wasserlilie BAM VH16-141-0004
7. Hazel (VRL-14333) - Abril Muy Buena si no es Perfecto
8. Dimma (VRL-08204) - HIF's Respectable Sundanx ox VH05-003-5809
9. turjake (VRL-07415) - Roibrant Anastasia
10. Dimma (VRL-08204) - 13th Dance Shock VH14-031-0482
11. Otterley (VRL-12757) - Gratia WSH
12. Otterley (VRL-12757) - Chantay WSH
13. Sonja.P (VRL-06588) - Waldswood Almondtrail VH16-012-0352
14. Sonja.P (VRL-06588) - KHn Sorvarin Teos VH16-031-0917
15. Otterley (VRL-12757) - Sascha WSH
16. sarqquu (VRL-04374) - Khrabrets VH14-039-0002
17. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
18. sarqquu (VRL-04374) - Casualties of Cool VH15-031-0024
19. turjake (VRL-07415) - Bollinger
20. HM (VRL-00096) - EC Chessman
21. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor
22. miivi (VRL-13320) - Erfahrung VH16-139-0024
23. turjake (VRL-07415) - Isolus
24. Hazel (VRL-14333) - Garos van de Halor
25. Asil (VRL-05567) - Ms Complainypants
26. sarqquu (VRL-04374) - Amor VH17-033-0007
27. Asil (VRL-05567) - Damasko
28. Otterley (VRL-12757) - Adette WSH
29. Asil (VRL-05567) - Despero v.d. Romilly
30. HM (VRL-00096) - Gambit Swirl's Black Blizzard
31. miivi (VRL-13320) - Treason VH16-048-0041
32. miivi (VRL-13320) - Genheit Albrecht
33. Hazel (VRL-14333) - Cepheus
34. miivi (VRL-13320) - Maggie VH16-013-0163
35. Hazel (VRL-14333) - Roughneck
36. davis (VRL-10105) - Ce's Northmaya VH17-012-0037
37. HM (VRL-00096) - Dawnfrost Ross
38. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046

2. Intermediate II 32/40
1. Sonja.P (VRL-06588) - Sweet & Sour 5318 VH17-031-0055
2. Sonja.P (VRL-06588) - Oldfinion Xander VH17-013-0002
3. sarqquu (VRL-04374) - Estrel D'alva VH17-160-0001
4. Otterley (VRL-12757) - Dagmar WSH
5. turjake (VRL-07415) - Isolus
6. HM (VRL-00096) - Dawnfrost Ross
7. Sonja.P (VRL-06588) - Konstantinz Prime VH16-013-0152
8. miivi (VRL-13320) - Genheit Albrecht
9. Asil (VRL-05567) - Carmina v.d. Romilly
10. sarqquu (VRL-04374) - Oldfinion Lord Adrian VH17-013-0004
11. Asil (VRL-05567) - Nebula v.d. Romilly
12. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor
13. davis (VRL-10105) - Sandrine Prime VH17-121-0005
14. Otterley (VRL-12757) - Salome WSH
15. Otterley (VRL-12757) - Marina WSH
16. HM (VRL-00096) - Gambit Swirl's Black Blizzard
17. miivi (VRL-13320) - Erfahrung VH16-139-0024
18. Dimma (VRL-08204) - HIF's Respectable Sundanx ox VH05-003-5809
19. Dimma (VRL-08204) - 13th Dance Shock VH14-031-0482
20. Otterley (VRL-12757) - Marelda WSH
21. Asil (VRL-05567) - Aston Villa
22. davis (VRL-10105) - Amico RGE VH17-012-0072
23. Asil (VRL-05567) - Smartypants v.d. Romilly
24. turjake (VRL-07415) - Bollinger
25. turjake (VRL-07415) - Primal
26. miivi (VRL-13320) - Maggie VH16-013-0163
27. turjake (VRL-07415) - Roibrant Anastasia
28. davis (VRL-10105) - Titanite v.d. Romilly
29. davis (VRL-10105) - Es Vedra VH17-121-0004
30. miivi (VRL-13320) - Treason VH16-048-0041
31. HM (VRL-00096) - EC Chessman
32. Sonja.P (VRL-06588) - Wiktionary RGE VH16-011-0436

3. Grand Prix 40/40
1. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly
2. Asil (VRL-05567) - Carter van de Halor
3. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno
4. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708
5. davis (VRL-10105) - Jafar v.d. Romilly
6. HM (VRL-00096) - Brayenne's Jody Jingles
7. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
8. davis (VRL-10105) - Wolf's Raven
9. Otterley (VRL-12757) - Helga WSH
10. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill Or Die VH15-031-0105
11. Cery (VRL-02116) - Thirteen Thiénot
12. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268
13. Otterley (VRL-12757) - Kellen WSH
14. Cery (VRL-02116) - Thirteen Esther VH16-151-0013
15. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318
16. Asil (VRL-05567) - Night's King
17. davis (VRL-10105) - Roll Over Beethoven VH17-012-0096
18. Asil (VRL-05567) - Dominator v.d. Romilly
19. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
20. Liia (VRL-11284) - Grand Dreamcatcher
21. Loci (VRL-12679) - Adelfina
22. Liia (VRL-11284) - A Thousand Shades Of Awesome VH16-031-0359
23. Cery (VRL-02116) - Brooklyn Vampire VH16-229-0012
24. Hazel (VRL-14333) - Silverbrand Imperio
25. HM (VRL-00096) - Lamarita
26. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201
27. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107
28. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Cloudymind Ie VH16-218-0027
29. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS
30. Otterley (VRL-12757) - Malthe WSH
31. Asil (VRL-05567) - Astarte v.d. Romilly
32. davis (VRL-10105) - Pyrrhus v.d. Romilly
33. Cery (VRL-02116) - Thirteen Titan VH16-139-0018
34. Oona (VRL-11983) - Celearino
35. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos
36. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly
37. Otterley (VRL-12757) - Babette WSH
38. Liia (VRL-11284) - Nocturnal Ode WH VH16-031-0792
39. Liia (VRL-11284) - Katinas Thilde VH15-043-0053
40. Hazel (VRL-14333) - Callahan

4. Grand Prix 40/40
1. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107
2. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly
3. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill Or Die VH15-031-0105
4. Liia (VRL-11284) - Nocturnal Ode WH VH16-031-0792
5. Otterley (VRL-12757) - Jochen WSH
6. Asil (VRL-05567) - Of Forfeit and Victory
7. Asil (VRL-05567) - Fantasie v.d. Romilly
8. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno
9. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318
10. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
11. Otterley (VRL-12757) - Conrad WSH
12. Otterley (VRL-12757) - Jonnie WSH
13. HM (VRL-00096) - Brayenne's Jody Jingles
14. davis (VRL-10105) - Doodstraf v.d. Romilly
15. Cery (VRL-02116) - Thirteen Zektzerite VH17-259-0001
16. Liia (VRL-11284) - Grand Dreamcatcher
17. Oona (VRL-11983) - Celearino
18. davis (VRL-10105) - Of Sound And Silence VH17-012-0034
19. HM (VRL-00096) - Lamarita
20. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
21. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019
22. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly
23. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos
24. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Cloudymind Ie VH16-218-0027
25. Hazel (VRL-14333) - Callahan
26. Cery (VRL-02116) - Thirteen Guylian
27. Hazel (VRL-14333) - Silverbrand Imperio
28. davis (VRL-10105) - Quantico Fall VH17-011-0048
29. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020
30. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268
31. Loci (VRL-12679) - Adelfina
32. Asil (VRL-05567) - Hanoi Star
33. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201
34. Liia (VRL-11284) - A Thousand Shades Of Awesome VH16-031-0359
35. Liia (VRL-11284) - Katinas Thilde VH15-043-0053
36. Otterley (VRL-12757) - Marceau WSH
37. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708
38. Asil (VRL-05567) - Eddard v.d. Romilly
39. davis (VRL-10105) - Lincoln Wolf
40. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS

Edellinen kutsu