KRJ Kouluratsastus 30.3.2017

  •   Järjestyspäivämäärä 30.3.2017
  •   Ilmoittautumiset viimeistään 7.3.2017
  •   Järjestyspaikka Colosseum / COLO4233
  •   Vastuuhenkilö davis / VRL-10105

  •   Arvontatapana lyhyt arvonta
  •   Avoimet hevosille

Luokat

  • 1. Intermediate I
    2. Intermediate II
    3. Grand Prix
    4. Grand Prix

  Osallistu

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen kisat@epikse.net otsikolla: KRJ41-60 *, muodossa:

Luokka/Luokat(rv)*2
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen Nimi VH-tunnus

*1 Valitettavasti yksittäisiin kutsuihin osallistuminen ei ole mahdollista.

*2 Osallistuessasi samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan, voit otsikoida esimerkiksi "Luokat 1 ja 2 (rv) Ratsastaja - hevonen jne".

  Säännöt ja rajoitukset

  • 40 os / luokka
  • 4 hevosta / ratsastaja / luokka
  • 2 luokkaa / hevonen
  • 1 hevonen / 1 osallistuminen / luokka

  •   VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus ja seura vapaaehtoisia.
  •   Ponit(sk. korkeintaan 148cm) saavat osallistua korkeintaan Vaativa B-tason luokkiin.

Tulokset

1. Intermediate I 38/40
1. miivi (VRL-13320) - Genheit Albrecht
2. Sonja.P (VRL-06588) - Waldswood Almondtrail VH16-012-0352
3. turjake (VRL-07415) - Roibrant Anastasia
4. sarqquu (VRL-04374) - Khrabrets VH14-039-0002
5. davis (VRL-10105) - Greyshield HMS
6. HM (VRL-00096) - Gambit Swirl's Black Blizzard
7. Dimma (VRL-08204) - 13th Dance Shock VH14-031-0482
8. Otterley (VRL-12757) - Chantay WSH
9. Asil (VRL-05567) - Rhythmus
10. Hazel (VRL-14333) - Cepheus
11. Sonja.P (VRL-06588) - KHn Sorvarin Teos VH16-031-0917
12. sarqquu (VRL-04374) - Infante VH17-033-0006
13. turjake (VRL-07415) - Primal
14. Hazel (VRL-14333) - Abril Muy Buena si no es Perfecto
15. turjake (VRL-07415) - Isolus
16. HM (VRL-00096) - EC Chessman
17. Otterley (VRL-12757) - Sascha WSH
18. Sonja.P (VRL-06588) - Imperium RGE VH16-012-0350
19. HM (VRL-00096) - Dawnfrost Ross
20. miivi (VRL-13320) - Maggie VH16-013-0163
21. davis (VRL-10105) - Ryder's Tilikum VH17-012-0046
22. Hazel (VRL-14333) - Roughneck
23. Sonja.P (VRL-06588) - Wasserlilie BAM VH16-141-0004
24. Dimma (VRL-08204) - HIF's Respectable Sundanx ox VH05-003-5809
25. miivi (VRL-13320) - Erfahrung VH16-139-0024
26. Asil (VRL-05567) - Despero v.d. Romilly
27. Otterley (VRL-12757) - Gratia WSH
28. davis (VRL-10105) - Ce's Northmaya VH17-012-0037
29. Asil (VRL-05567) - Ms Complainypants
30. davis (VRL-10105) - Leonidas v.d. Romilly VH17-012-0070
31. Hazel (VRL-14333) - Garos van de Halor
32. Otterley (VRL-12757) - Adette WSH
33. sarqquu (VRL-04374) - Casualties of Cool VH15-031-0024
34. turjake (VRL-07415) - Bollinger
35. sarqquu (VRL-04374) - Amor VH17-033-0007
36. Asil (VRL-05567) - Damasko
37. miivi (VRL-13320) - Treason VH16-048-0041
38. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor

2. Intermediate II 32/40
1. Sonja.P (VRL-06588) - Wiktionary RGE VH16-011-0436
2. sarqquu (VRL-04374) - Estrel D'alva VH17-160-0001
3. turjake (VRL-07415) - Primal
4. HM (VRL-00096) - Gambit Swirl's Black Blizzard
5. Asil (VRL-05567) - Aston Villa
6. davis (VRL-10105) - Sandrine Prime VH17-121-0005
7. Dimma (VRL-08204) - 13th Dance Shock VH14-031-0482
8. Otterley (VRL-12757) - Marina WSH
9. Otterley (VRL-12757) - Dagmar WSH
10. sarqquu (VRL-04374) - Oldfinion Lord Adrian VH17-013-0004
11. turjake (VRL-07415) - Roibrant Anastasia
12. HM (VRL-00096) - EC Chessman
13. Dimma (VRL-08204) - HIF's Respectable Sundanx ox VH05-003-5809
14. Otterley (VRL-12757) - Marelda WSH
15. miivi (VRL-13320) - Maggie VH16-013-0163
16. Sonja.P (VRL-06588) - Sweet & Sour 5318 VH17-031-0055
17. Asil (VRL-05567) - Nebula v.d. Romilly
18. davis (VRL-10105) - Titanite v.d. Romilly
19. Otterley (VRL-12757) - Salome WSH
20. turjake (VRL-07415) - Bollinger
21. davis (VRL-10105) - Es Vedra VH17-121-0004
22. miivi (VRL-13320) - Genheit Albrecht
23. HM (VRL-00096) - Viper v.d. Halor
24. Asil (VRL-05567) - Smartypants v.d. Romilly
25. Sonja.P (VRL-06588) - Oldfinion Xander VH17-013-0002
26. turjake (VRL-07415) - Isolus
27. HM (VRL-00096) - Dawnfrost Ross
28. miivi (VRL-13320) - Erfahrung VH16-139-0024
29. miivi (VRL-13320) - Treason VH16-048-0041
30. davis (VRL-10105) - Amico RGE VH17-012-0072
31. Sonja.P (VRL-06588) - Konstantinz Prime VH16-013-0152
32. Asil (VRL-05567) - Carmina v.d. Romilly

3. Grand Prix 40/40
1. Cery (VRL-02116) - Brooklyn Vampire VH16-229-0012
2. Hazel (VRL-14333) - Callahan
3. davis (VRL-10105) - Wolf's Raven
4. Cery (VRL-02116) - Thirteen Esther VH16-151-0013
5. Asil (VRL-05567) - Carter van de Halor
6. HM (VRL-00096) - Lamarita
7. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268
8. HM (VRL-00096) - Brayenne's Jody Jingles
9. Asil (VRL-05567) - Dominator v.d. Romilly
10. Asil (VRL-05567) - Night's King
11. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
12. Otterley (VRL-12757) - Malthe WSH
13. Otterley (VRL-12757) - Babette WSH
14. Cery (VRL-02116) - Thirteen Titan VH16-139-0018
15. Cery (VRL-02116) - Thirteen Thiénot
16. Loci (VRL-12679) - Adelfina
17. Liia (VRL-11284) - Nocturnal Ode WH VH16-031-0792
18. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318
19. Asil (VRL-05567) - Astarte v.d. Romilly
20. Hazel (VRL-14333) - Silverbrand Imperio
21. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201
22. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107
23. Otterley (VRL-12757) - Helga WSH
24. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly
25. davis (VRL-10105) - Pyrrhus v.d. Romilly
26. Liia (VRL-11284) - Katinas Thilde VH15-043-0053
27. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos
28. davis (VRL-10105) - Jafar v.d. Romilly
29. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly
30. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
31. Liia (VRL-11284) - A Thousand Shades Of Awesome VH16-031-0359
32. Oona (VRL-11983) - Celearino
33. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708
34. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill Or Die VH15-031-0105
35. Otterley (VRL-12757) - Kellen WSH
36. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Cloudymind Ie VH16-218-0027
37. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS
38. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno
39. Liia (VRL-11284) - Grand Dreamcatcher
40. davis (VRL-10105) - Roll Over Beethoven VH17-012-0096

4. Grand Prix 40/40
1. Dimma (VRL-08204) - CLAr Kill Or Die VH15-031-0105
2. Otterley (VRL-12757) - Jochen WSH
3. Dimma (VRL-08204) - CLAr Aftershock Delight VH15-021-0053
4. Asil (VRL-05567) - Of Forfeit and Victory
5. miivi (VRL-13320) - Genheit Time Turner VH17-031-0107
6. Hazel (VRL-14333) - Callahan
7. Amy (VRL-10961) – Acardia HMS
8. davis (VRL-10105) - Lincoln Wolf
9. Oona (VRL-11983) - Celearino
10. Liia (VRL-11284) - A Thousand Shades Of Awesome VH16-031-0359
11. Asil (VRL-05567) - Hanoi Star
12. Asil (VRL-05567) - Eddard v.d. Romilly
13. Cery (VRL-02116) - Sandella 13 VH16-139-0020
14. HM (VRL-00096) - Hukkapuron Hypno
15. Loci (VRL-12679) - Nemesis v.d. Zelos
16. Asil (VRL-05567) - Fantasie v.d. Romilly
17. Liia (VRL-11284) - Katinas Thilde VH15-043-0053
18. davis (VRL-10105) - Quantico Fall VH17-011-0048
19. Sonja.P (VRL-06588) - Rock & Rio Wolf VH16-031-0708
20. Sonja.P (VRL-06588) - Lakota F VH16-021-0201
21. Hazel (VRL-14333) - Silverbrand Imperio
22. davis (VRL-10105) - Of Sound And Silence VH17-012-0034
23. Otterley (VRL-12757) - Marceau WSH
24. HM (VRL-00096) - Brayenne's Jody Jingles
25. davis (VRL-10105) - Doodstraf v.d. Romilly
26. Dimma (VRL-08204) - CLAr Eternal Runner VH14-021-0593
27. Amy (VRL-10961) – Oasis v.d. Romilly
28. Cery (VRL-02116) - Thirteen Zektzerite VH17-259-0001
29. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Cloudymind Ie VH16-218-0027
30. Otterley (VRL-12757) - Jonnie WSH
31. HM (VRL-00096) - Lamarita
32. Otterley (VRL-12757) - Conrad WSH
33. Cery (VRL-02116) - Thirteen Siren VH16-259-0019
34. Loci (VRL-12679) - Adelfina
35. Amy (VRL-10961) – Baron v.d. Romilly
36. HM (VRL-00096) - #NoShitSherlock 5318
37. Liia (VRL-11284) - Grand Dreamcatcher
38. eepu (VRL-03745) - Shalor VH15-031-1268
39. Liia (VRL-11284) - Nocturnal Ode WH VH16-031-0792
40. Cery (VRL-02116) - Thirteen Guylian

Edellinen kutsu